Vimeo slika
Saša Ivić

Web 26, PHP 5 , Online

Trenutno radim...

“Odmah nakon završene Krojačeve škole nastavio sam da se usavršavam i stičem nova znanja. S obzirom na to da se web konstantno razvija, usavršavanje je sastavni deo ove branše. Moj prvi cilj upisivanja Krojačeve škole bio je da sebi otvorim vrata IT industrije i steknem osnovu koju dalje mogu da nadograđujem.

Nakon završene škole očekivanja su bila u potpunosti ispunjena. Ne samo da sam stekao osnovu, nego i sjajna poznanstva i nove prijatelje, što je po mom mišljenju neprocenjivo. Svakim danom bio sam sve bolji i iskusniji, a razlog tome je to što sam tačno znao u kom pravcu želim da idem i šta od tehnologija treba da savladam. Da nije bilo Krojačeve škole, bio bih izgubljen u okeanu informacija. U to sam potpuno siguran.

Sve u svemu, iskustvo sa Krojačevom školom mi je u potpunosti promenilo život. Iz klasičnih komercijalnih poslova, a zahvaljujući znanju iz Krojaceve škole, svoju karijeru sam započeo da gradim u IT kompaniji Yourbow. Kompanija se bavi servisiranjem reklamnih kampanja uglavnom na Američkim novinskim sajtovima. Trenutno radim na poziciji Ad Ops Assistant. Bez znanja koje sam stekao u Krojačevoj školi obavljanje ovog posla ne bi bilo moguće. Naravno, uz stečeno znanje, kao i iz dosadšnjeg iskustva, polako ali sigurno idem i ka višim pozicijama u kompaniji.

Još jednom hvala na svemu. Nastavite u tom duhu.“

Učionica {

• Rad na Mac računarima
  • PhpStorm
  • Dizajn portfolio sajta