Vimeo slika
Uroš Janić

PHP 02, WP 02

Pogledaj moje radove, kao i listu oblasti kojima vladam, a onda me možeš kontaktirati, zatražiti ponudu i angažovati za rad na projektu.

Trenutno radim...

“„Pre nekoliko godina završio sam Krojačevu školu web dizajna i sa znanjem koje sam stekao ubrzo sam počeo da radim kao freelancer.

Pored rada na svojim projektima, često sam radio kao koder i sa drugim dizajnerima, jer mi je kodiranje u startu išlo od ruke.

U želji da napredujem i usavršavam svoje projekte, upisao sam i uspešno završio Krojačevu školu PHP programiranja. Bio sam siguran da ću steći kvalitetno znanje i učiti od pravih profesionalaca.

Pred kraj PHP obuke, zainteresovao me je rad u WordPress-u, jer sam uvideo njegove prednosti i shvatio da mi može doneti još veći napredak u karijeri. Nisam pogrešio. Nakon završene WordPress obuke u Krojačevoj školi, dobio sam priliku koju sam i želeo - postao sam član Krojačevog tima.

Sada radim kao WordPress developer u Krojaču. I dalje učim i usavršavam se tokom rada na projektima, jer smatram da je učenje kjučno za uspeh u bilo kom poslu.

Okružen sam fenomenalnom grupom ljudi, pravim profesionalcima koji iza sebe imaju veliki broj ozbiljnih projekata i zaista je prava privilegija biti deo ovog tima."“

Učionica {

• Front-End za PHP programere
  • Teorija programskih jezika
  • MySQL učionica
  • Serveri (DigitalOcean)
  • Composer
  • PHPUnit i TDD
  • Twig
  • PHP CMS
  • PHP - ili sve ili ništa!
  • WordPress