10 + 3 + 2 = -10

17. januar 2013.

U toku je akcija "10 + 3 + 2 = -10%" namenjena IT i marketing sektoru kompanija, organizacija, institucija koje svoje zaposlene upišu u Krojačevu školu web dizajna.

Povod?

Ove godine obeležavamo 10 godina nastupa Krojača na nebu web dizajna. Punimo 3 godine rada Krojačeve škole web dizajna i danas smo najuticajniji edukativni centar za web dizajn.

Šta je ono 2?

Ovom akcijom ostvarujete 10% popusta na cenu školarine za dvoje upisanih učenika - 260 EUR POPUSTA
Takođe, ukoliko upišete samo jednog polaznika za februarsku klasu, ostvarujete popust od 5% - 75 EUR POPUSTA

Kako iskoristiti popust?

Pozovite 011 3162 710 svakog radnog dana ili nam pošaljite mail na info@krojacevaskola.com sa pozivom na ovu akciju. Popust važi za upise do 15. februara, a termin obuke možete birati do kraja 2013. godine.

Kome je namenjena obuka i ova akcija?

Zaposlenima u IT, grafičkom ili marketing sektoru kompanija. Naš cilj je da vaši zaposleni budu osposobljeni da naprave sajt kompanije, da ga održavaju, da prate razvoj sajta i budu u toku. Sve pod jednim krovom.

Da li su neke kompanije obučavale zaposlene u Krojačevoj školi?

Krojačeva škola web dizajna obučila je zaposlene iz kompanija: Politika, Rektorat Beogradskog univerziteta, Limundo, UMS, Travelland, Vertical Media, All in One Copy Center, Daxcell, Make IT, ...

Više?

Na sajtu škole www.krojacevaskola.com možete videti šta sve znaju naši učenici po završenoj obuci. Očekujemo Vas!