Bravo, mame! Krojačeva škola i Centar za mame u akciji

1. mart 2019.

Evo jedne zanimljive činjenice: od ukupnog broja registrovanih korisnika na sajtu Krojačeve škole, 60% su žene.

Mi kažemo: BRAVO! Ovo je dobra vest.

Znate li šta je još zanimljivije? Među ovim ženama ima mnogo mama.

Ovo je ODLIČNA vest!

Mame su prepoznale prednosti online učenja. Mogu da uče kada imaju vremena, a ne kada im neko zakaže čas. Mogu da napreduju, pronađu posao i zarade veću platu. Da budu sigurne u sebe i u svoje znanje.

Ima mnogo mama koje su ostvarile ove ciljeve. Budite sigurni - ovo nije bajka.

Pratite intervjue koje ćemo objavljivati u narednim danima. To su priče žena koje su svojim sadašnjim poslovima počele da se bave kada su postale mame. Kada su naučile ono što sada rade.

Pročitajte šta Branislava kaže o poslu, porodici, jednom svom danu.

Videćete, u njihovim životima možda nije sve savršeno i ispeglano. Istina je, često su umorne. Koja mama nije? Ali zadovoljne su što mogu da pruže primer i motivišu druge mame da uče i napreduju.

Zato, drage mame, pogledajte online kurseve na sajtu Krojačeve škole. Informišite se, pitajte, zovite i pišite. Vaše mogućnosti u svetu novih tehnologija su velike. Zavise uglavnom od vaših želja i čvrstih odluka.

Mi smo tu da vas podržimo kada odlučite da mislite na sebe.

Akciju su za mame pokrenuli Krojačeva škola i Centar za mame