Brze odluke – Još samo dva slobodna mesta u grupi

5. septembar 2012.

Još jedan septembar u Krojačevoj školi, užurban i prepun energije. Aktuelizovan program web dizajn škole, nove intenzivne kratke obuke i konačno, novi izgled sajta doneli su višestruko interesovanje za učenje u našim klupama. Stoga, ako želite da postanete dobar web dizajner, na vama je da donesete odluku brzo jer imamo još samo dva slobodna mesta u grupi od 17 časova, koja sa obukom kreće krajem septembra.

U vedrom okruženju, tokom deset nedelja nastave, steći ćete znanja i umeće izrade web prezentacija. Najnovije verzije HTML5, CSS3, aktuelni trendovi, rad na projektima i reference. Takođe, računate na našu podršku čak godinu dana nakon škole a tu je i predstavljanje vas i vašeg rada na prestižnoj Krojačevoj berzi web dizajnera!

Iskoristite i već poznate olakšice: plaćanje na 3, 6 ili 9 mesečnih rata, bez uvećavanja iznosa.

Detaljniji program i više informacija putem telefona 011 3162 710.