Čestitamo prvim full-stack programerima Krojačeve škole!

28. mart 2017.

Sada znamo da se to čekanje isplatilo, jer bilo je potrebno da se sve kockice sklope pa da sa punom odgovornošću ponudimo učenicima ono što od nas očekuju – kvalitet, znanje i podršku.

Natalija, Vesna, Branislav, Filip, Stefan, Milan, Stevan i Nikola zaista su dali sve od sebe da tokom tri meseca obuke pažljivo prate predavanja Danila Vešovića, rešavaju zadatke, vežbaju na času i kod kuće i u potpunosti se posvete učenju JavaScript-a.

Od samog početka znali su da neće biti lako, na to smo ih i pripremili. Oblast koju su izabrali jeste jedna od najtraženijih u IT svetu i za to postoji razlog - nije jednostavno ući u suštinu JavaScript programiranja. Ali uz dobrog predavača sve je moguće.

U učionici su postojala jasna pravila i svi su ozbiljno shvatili Danilovu posvećenost. To je bio jedini način da se na pravi način isprate predavanja i završe zadaci predviđeni programom.

Izuzetno smo zadovoljni rezultatima prvih full-stack developera Krojačeve škole i nadamo se da će svaka sledeća klasa JavaScript obuke biti poput prve. Pored toga što su bili zaista dobri učenici, postali su i prijatelji. Nesebično su se međusobno podržavali i znamo da su u svako doba dana razgovarali o gradivu, što je takođe veoma važno i ohrabrujuće tokom učenja.

Iako je obuka zvanično završena, o kraju i rastanku ne razmišljamo. Zanimljivosti tek slede - posao, klijenti, saveti, iskustva i druženje. Dakle, uskoro očekujte još dobrih vesti i o našim JavaScript programerima.