Čestitamo WordPress developerima i čekamo njihove prve projekte!

9. februar 2015.

Svet weba bogatiji je za osmoro WordPress developera. Naše kolege, web dizajneri, dobili su sertifikate nakon uspešno završene obuke.

Sada znaju šta sve mogu da urade koristeći WordPress i kako da unaprede svoje web prezentacije.

Tokom tri vikenda, koliko je trajala obuka koju je vodila Jovanka Uljarević, prošli su kroz sve faze izrade sajta u WordPress-u i dobili korisne savete o saradnji sa budućim klijentima.

WordPress je danas izbor velikog broja klijenata i sigurni smo da će naši učenici odmah primeniti znanje i veštine koje su stekli.

Za uspešan rad web dizajnera neophodno je neprekidno usavršavanje i uvođenje inovacija.

Mi to znamo, trudimo se da našim učenicima pružimo priliku da nauče sve što im je potrebno za kvalitetan rad koji će klijenti prepoznati.

Čestitamo našim WordPress developerima, čekamo njihove projekte i ako im pomoć bude potrebna – tu smo, da damo prave savete!