Dizajnirajte već od proleća!

17. februar 2012.

Ova zima nikako da prođe i belina nas okružuje danima... Krojačeva škola web dizajna Vam nudi boje, vesele boje proleća!

Preostalo je još samo JEDNO MESTO u grupi koja kreće u školu u ponedeljak, 20. februara od 17 časova. U toplom okruženju, tokom deset nedelja nastave, steći ćete znanja i umeće izrade web prezentacija. Aktuelizovano znanje (HTML5, CSS3), najnoviji trendovi, rad na projektima, vedro radno okruženje. Takođe, računate na našu podršku čak godinu dana nakon škole i predstavljamo Vas na prestižnoj Krojačevoj berzi web dizajnera!

Priključite se grupi u kojoj će proleće početi ranije. Plaćanje na 3, 6 ili 9 mesečnih rata, bez uvećavanja iznosa.

Više informacija kao i rezervaciju mesta možete dobiti putem telefona 011 3162 710.