Dobrodošlica još jednoj klasi Krojačeve škole

25. decembar 2012.

Jučerašnji dan doneo je dodatnu energiju, Krojačeva škola pokrenula je još jednu zimsku klasu, u terminu od 17 časova. Još jedna grupa đaka krenula je ka prestižnom sertifikatu, put majstora web zanata i znatiželjno iščekujemo njihove prve rezultate.

Do tada, još samo dva slobodna mesta ostalo je u grupi koja kreće krajem januara, u terminu od 12 časova. Ne propustite priliku da učite od najboljih, da za samo deset nedelja steknete sva potrebna znanja i veštine i postanete samostalni u izradi web prezentacija. Očekuje vas i promocija na sajtu Krojačeve berze kao i podrška u samostalnom radu čak godinu dana nakon škole.

Više nego dovoljno razloga da sebi priuštite trenutno najkvalitetniju obuku u oblasti web dizajna i napravite dobar start u narednoj godini.

Više informacija možete dobiti pozivom na broj 011 3162 710.

Očekujemo vas!