Gostujuće predavanje Jovana Sretića,   IT stručnjaka iz Kupinda

Gostujuće predavanje Jovana Sretića, IT stručnjaka iz Kupinda

28. maj 2014.

Klasa 22 budućih web dizajnera Krojačeve škole pre nekoliko dana imala je priliku da sluša predavanje Jovana Sretića, PHP programera, koji već godinama uspešno radi u IT sektoru Kupindo tima.

Jovan je budućim web dizajnerima govorio o početku svog rada, primeni onoga što je naučio i svom neprestanom usavršavanju.
Posebnu pažnju posvetio je priči o API-ju kompanije Kupindo. Učenici su saznali šta je zapravo API, koje su njegove prednosti i kako funkcioniše.

Informacije koje su budući web dizajneri dobili biće značajne i korisne za dalje usavršavanje, bez obzira na to da li rade u kompanijama ili kao frilenseri.

Krojačeva škola i dalje će se truditi da svojim učenicima prenosi znanja pravih stručnjaka, jer znamo da se do uspeha stiže isključivo uz podršku i savete uspešnih.