Gostujuće predavanje - Miodrag Stefanović, Limundo d.o.o.

23. jul 2013.

Prepoznatljiv specijalitet Krojačeve škole su uvek interesantna gostujuća predavanja, koji smo ovoga puta upriličili za prvu klasu škole PHP programiranja. Gost predavač bio je Miodrag Stefanović, rukovodilac IT tima aukcijskog sajta Limundo. Kroz zanimljivu prezentaciju naši budući programeri imali su priliku da upoznaju arhitekturu i način rada jednog velikog web sistema, mere bezbednosti i sigurnosti, kao i veliki broj saveta korisnih u praktičnom radu. Usledilo je i dosta interesantnih pitanja, što je proširilo temu i učinilo predavanje nadasve dragocenim.

Posle ovako uzbudljivog dana, programeri su ušli u poslednju nedelju obuke. Očekuje ih finiš svih zadataka i projekata, a koji će ih svakako dovesti do cilja – prestižnog sertifikata Krojačeve škole i zvanja PHP programer.