Hajmo, drugari! Časopis za decu dobija sajt! Svi radimo i učimo kroz igru

10. mart 2017.

Hajmo, drugari! je časopis namenjen deci predškolskog uzrasta. Uverili smo se da na prvi pogled osvaja mališane i roditelje sadržajem i divnim ilustracijama.

Edukativnog je karaktera pa deca kroz igru mogu da upoznaju svet oko sebe. Osmišljen je tako da mame, tate, bake, deke, tetke, vaspitači mogu da rade sa decom kroz crtanje i bojenje pa da i sami kroz priču nauče nešto novo.

Budući web dizajneri klase 37 dobili su izazovan, ali inspirativan zadatak da za male drugare naprave web sajt.

Pre nekoliko dana upoznali su svoju klijentkinju Jelenu Milovanović, glavnu urednicu časopisa Hajmo, drugari! koja je predstavila svoju ideju, pokazala i prosledila ilustracije i sav materijal, a zatim dala osnovne smernice za izradu idejnih rešenja.

Izabrano je ono koje je odgovaralo kllijentkinjinim zahtevima i sada nam ne preostaje ništa drugo nego da budemo strpljivi i sačekamo da sajt bude gotov.

Zaista smo ponosni na naše učenike, jer u toku obuke pokazuju veliku odgovornost i posvećenost u radu klijentima.

Prijavljuje se sve veći broj zainteresovanih koji žele da poklone puno poverenje Krojačevim đacima u izradi sajta za svoju delatnost.

Cilj koji smo postavili sada je ostvaren - kvalitetno znanje koje stvara dobre web sajtove. Sada imamo zadatak da zajedno održavamo i usavršavamo ono što smo postigli.

Hajmo, drugari! Čekamo sajt i radujemo se učenju kroz igru!