Ideja je uvek u društvu novih ideja. Potvrđuje Blackberry Events, klijent klase 36

6. decembar 2016.

Klijentkinje klase 36 stigle su iz Niša i predstavile se učenicima.

Emilija i dve Jelene već dugo ostvaruju svoje ciljeve i nekadašnji hobi pretvaraju u posao.

Kažu da je ideju za posao stvorila muzika. Tačnije – muzičari.

Prijatelji koji sviraju u Blackberries bendu predložili su našim klijentkinjama da naprave dekoraciju za jednu proslavu.

Dekoracija je prerasla u organizaciju proslava, a prijateljstvo i originalne ideje stvorili su Blackberry Events.

Šta sada rade učenici klase 36?

Saslušali su zahteve svog prvog klijenta, istražuju materijal, rade na idejnim rešenjima. Uskoro počinje izrada sajta za Blackberry Events.

Kroz timski rad videće se rezultati učenja i truda. Znamo da je u prethodnim nedeljama bilo trenutaka kada su nove informacije zbunjivale buduće web dizajnere, ali sada će sve biti jasnije.

Kada klijentkinje dobiju sajt, a učenici zasluže prvu referencu, stvoriće se neke nove ideje. I taj niz se ne može prekinuti. Rad, usavršavanje i kreativnost učiniće da on bude jači i bogatiji.