Iskoristite PREDNOST - otvoren upis za jesenji termin od 12 časova

4. avgust 2011.

Popodnevna septembarska grupa je gotovo popunjena zbog čega i pre početka zvanične upisne kampanje otvaramo upis u jesenju grupu za termin od 12.00 časova!

Kao jedina škola web dizajna u kojoj učenike od ""krojačnice sajtova"" dele samo vrata, pohađanje škole u prepodnevnom terminu omogućava neposredno upoznavanje sa dnevnim životom jedne web dizajn firme.

Koje su prednosti?

• Tu smo, vrata od vas - na svako vaše pitanje neko od stručnih kolega spreman je da odgovori, uvek i odmah.
  • Prilika da uživo prisustvujete kreativnim razmenama mišljenja, susretima sa klijentima, planiranjima novih projekata.
  • Na licu mesta pratite rad dizajnera, programera, marketinškog osoblja.
  • I najlepše - družite se sa celim krojačkim timom, upoznajete nas i mi bolje vas. Nekoliko učenika koji su pohađali prepodnevnu smenu realizovali su želju da praksu nastave u Krojaču.

Pozovite i rezervišite mesto za oktobarsku grupu od 12.00 časova: 011 3162 710.