Još malo pa odbrojavanje - prva grupa PHP programiranja Krojačeve škole sve bliža kraju obuke

9. jul 2013.

Dok je većini nas toplo od vrućih letnjih dana, našim PHP-ovcima raste radna temperatura. Osma nedelja je u toku i radni zadaci se zahuhtavaju, petlje se komplikuju, admin se privodi kraju. Plovi se po bazama podataka, objektno-orijentisano programiranje ne izostaje... Finale obuke je na vidiku i blizu su cilja. Postaju dobri PHP programeri.

Ukoliko niste baš „programerski“ tip, aktuelan je upis i za web dizajn obuku. Naredna grupa startuje sa radom u drugoj polovini septembra, u kojoj imamo još samo jedno slobodno mesto. Ako ste dovoljno brzi i javite se na 011 3162 710, poslednje mesto u grupi biće vaše i nakon deset nedelja nastave iz škole izlazite kao dobar web dizajner. Nakon škole pratimo vaš rad, pružamo stručnu podršku u samostalnom radu i predstavljamo vas na Krojačevoj berzi web dizajna. Primamljujuće, zar ne?

Odluku nije teško doneti ako imate dobar izbor.

Krojačeva škola – pravi izbor za vas!