Klasa 14 - Škola je završena, klijenti vas očekuju!

3. decembar 2012.

Čini nam se kao da su juče ušli u učionicu, a već danas su web dizajneri. Proteklo je 10 nedelja od kada su Zorana, Sanja, Slavica, Goran, Vlada A. i Vlada S. seli u klupe Krojačeve škole i napravili prve web dizajn korake.

Tokom svoje školske avanture učili su, otkrili nove talente i interesovanja, upoznali svet weba, tipografije, dizajna, napravili svoj portfolio sajt, upoznali svog prvog klijenta i napravili sajt za Udruženje za zaštitu životinja NOA, radili testove, popunjavali ankete, upoznali Krojačev tim, dobili sertifikate.

I znaju da je ovo samo početak - pred njima je veliki šareni svet web dizajna, a Krojačeva škola nastavlja da ih bodri, preporučuje, prati. Srećno, kolege web dizajneri!