Klasa 33 izabrala prijateljstvo kao idejno rešenje. Čestitamo!

1. jul 2016.

Kada je klasa 33 u martu ušla u učionicu, shvatili smo da će druženje sa njima biti posebno zanimljivo.

Marija, Tijana, Elizabeta, Vladimir, Milan, Dejan, Damir i Nikola bili su komunikativni i neposredni već od prvog dana, što nam se posebno dopalo.

Iz nedelje u nedelju, kako je gradivo postajalo teže, a učenje ozbiljnije, njihovo prijateljstvo se učvršćivalo.

Iako su sve vreme imali podršku predavača, nisu dozvoljavali da bilo koji kolega iz klase nešto propusti.

Komunicirali su i družili se van škole, zajedno radili domaće zadatke i nesebično pomagali jedni drugima.

Zaista je bilo zadovoljstvo pratiti njihov napredak.

Pre nekoliko dana zvanično su postali web dizajneri. Potvrđeno je da su uspešno savladali sve korake do samostalne saradnje sa klijentima i spremni su da krenu u svet kvalitetnog web dizajna.

Na dodeli sertifikata svi su bili ponosni i veseli, ali s druge strane i tužni što se završava jedan lep period.

Međutim, ne sumnjamo da će se druženje i saradnja klase 33 nastaviti, jer su sada svi deo Krojačeve škole, koja na jednom mestu već godinama okuplja dobre ljude i uspešne web dizajnere.