Krojač i Krojačeva škola na konferenciji u organizaciji SICEF-a, Elektronski fakultet Niš

7. novembar 2012.

Studentski Inovacioni Centar Elektronskog Fakulteta (SICEF) po drugi put organizuje konferenciju “Technology ‘n’ Trends” na Elektronskom fakultetu u Nišu sa željom da je učini tradicionalnim događajem namenjenim kompanijama koje će se kroz zanimljiva predavanja, ili radionicom iz oblasti njihovog poslovanja, predstaviti i povezati sa studentima. Ove godine će na konferenciji biti predstavljene trenutno atraktivne teme iz oblasti izrade web aplikacija i najnovijih trendova u elektronici.

Krojač i Krojačeva škola nastupiće drugog dana konferencije, tačnije 08. novembra sa početkom od 15 časova, kada će održati predavanje o tome kako izgleda jedan dan u web dizajn kompaniji, ko čini Krojačev tim, web dizajn trendovi za 2012. godinu. U nastavku dana uslediće i interaktivna radionica sa temom HTML5 i CSS3 za odabranu grupu studenata fakulteta. Detaljnije o dešavanjima na konferenciji možete pogledati ovde.

Konferencija će trajati tri dana, od 7. do 9. novembra. Događaj će biti održan u Svečanoj sali Elektronskog fakulteta koja će, po danu, ugostiti oko 100 studenata Univerziteta u Nišu.