Krojač studentima

18. maj 2012.

Pre dva dana, firma Krojač održala je prezentaciju pred punim amfiteatrom u okviru projekta „Kompanije Studentima” u prostorijama Fakulteta organizacionih nauka, u organizaciji Udruženja studenata informatike „FONIS”.

Ana Jovanović, izvršni direktor Krojača, pripremila je prvi deo prezentacije u kom su studenti mogli da se upoznaju sa jednim radnim danom kompanije Krojač, kao i sa različitim zaduženjima kolega i koleginica.

Drugi deo predavanja bio je posvećen aktuelnim web dizan trendovima za 2012. godinu, pripremljen od strane Nenada Novkovića, glavnog predavača Krojačeve škole web dizajna.

Nakon održane prezentacije naše buduće kolege, studenti tehničkih fakulteta, dobili su konkretne odgovore na niz interesantnih pitanja vezanih za rad u kompaniji, samostalan rad, tehnička pitanja, kao i ona vezana za izradu i promociju web projekata.