Krojač studentima II deo - Interaktivna radionica

21. maj 2012.

Drugi deo nastupa firme Krojač i Krojačeve škole na projektu „Kompanije studentima“, u organizaciji Udruženja studenata informatike „Fonis“, održan je u subotu 19. maja na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu.

Učesnici su bili u prilici da nove verzije HTML5 i CSS3 nauče kroz praktične primere i praksu, i time upotpune saznanja koja su dobili na pređašnjem predavanju. Već poznati predavači Krojačeve škole Nenad Novković i Milan Nikolić, uspešno su proveli studente iz starog u novi kod, pokazali mnoge male tajne i prečice, objasnili nove efekte CSS3 i tako odškrinuli mnoga vrata kroz koja treba proći.

Na kraju radionice, kao i obično, studenti su dobili iscrpne odgovore na sva svoja pitanja, kao i pregršt novih smernica i ideja, koje tek valja isprobati.