Krojačeva škola na konferenciji Gemius e-Commerce Day

29. oktobar 2018.

Nedavno je održan šesti po redu Gemius e-Commerce Day u hotelu 88 Rooms u organizaciji kompanije Gemius u saradnji sa kompanijama ChipCard i Payten.
Bila je ovo odlična prilika za networking i razmenu iskustava. Događaju je prisustvovao veliki broj e-commerce trgovaca i provajdera.

Ana Jovanović, direktorka Krojačeve škole i Svetomir Jovanović, direktor razvoja, bili su govornici u okviru teme:

• Provera kritičnih tačaka poslovnog modela online prodavnice i izazovi integracije.

Višegodišnje i značajno iskustvo u razvoju online projekata firme Krojač pružilo je dosta primera i učesnici konferencije imali su priliku da donesu važne zaključke. Međutiim, trenutni projekat razvoja i usavršavanj eLearning platforme Krojačeve škole otvara nove mogućnosti i na naše tržište donosi potpuno drugačiji model online poslovanja.

Ostale teme konferencije takođe su praćene sa punom pažnjom, a mi navodimo neke od njih:

• Boost your marketing results with Artificial Intelligence based retargeting (Kaspars Drikis, Commercial Director Balkans, Baltics, Kazakhstan and Belarus at RTB House)
  • On-line i off-line prodaja – specifičnosti i kako ih ujediniti panel diskusija (Moderator: Aleksandar Milosavljević, Chief Commercial Officer, Mainstream Panelisti: Aleksandar Marušić, Digital Merchandising & Content Leader, IKEA South East Europe Aleksandar Nastevski, CEO, NB Soft Radoje Đurović, Regional IT Director, Sport Vision)
  • Saveti i preporuke za dobru postavku Vaše internet prodavnice (Danijela Mladenović, Online marketing menadžer, NB Soft)
  • Najnoviji trendovi u oblasti online payment-a i benefiti koje dobijaju trgovci (Emir Dizdarević, CEO WSPay)
  • Koliko zaista classifieds u Srbiji zarađuju (Olga Mirković-Maksimović, New Business Director, Ringier Axel Springer)