Krojačeva škola na Sajmu obrazovanja Zvonce - izveštaj

29. oktobar 2012.

Uz slogan "Dokazali smo da je moguće!" Krojačeva škola web dizajna je i ove godine predstavila svoje aktivnosti na Sajmu obrazovanja Zvonce. Pokazatelji govore da je nastup ove godine bio izuzetno uspešan - velika posećenost štanda, interesovanje za nove obuke Trening centra i upisne termine za sezonu zima/proleće 2012/13.

Ivana Stefanović, Ivana Gukić, Ana Jovanović tokom osam dana trajanja sajma su pružale informacije o novitetima ponude, obavljale upis novih učenika, predstavljale školu u najlepšem svetlu. Štand je posetio i veliki broj nekadašnjih učenika škole i upoznavao Krojače sa rezultatima koje su postigli nakon obuke (hvala, kolege! Ponosni smo na vas!)

Veliko interesovanje je bilo i za Nenada Novkovića i Milana Nikolića, predavače i dizajnere iz Krojača, koji su na štandu bili u subotu i posetioce detaljno upoznavali sa programom škole (web dizajn, Responsive, HTML5, SEO).