Krojačeva škola - škola koju preporučuju drugi web dizajneri

3. jul 2012.

Svet kompjutera je nedavno svojim čitaocima predstavio Krojačevu školu web dizajna kao jedinu školu koju preporučuju profesionalni web dizajneri:

""Krojačeva škola web dizajna već drugu godinu potvrđuje da je moguće put od šegrta do majstora web zanata preći za 10 nedelja i postati dobar web dizajner. Iz škole je do danas izašlo desetine web dizajnera, od kojih su čak blizu 90% odmah po završenoj obuci počeli rad na web projektima, zaposlili se u IT kompanijama ili su osnovali sopstvene web dizajn firme.

Krojačeva škola aktuelizuje gradivo u skladu sa svetskim trendovima i danas je jedina škola ove vrste koja je u svoj redovan program uvrstila HTML5 i CSS3, prenosi se dugogodišnje znanje iz prakse, polaznici iz škole izlaze sa referencama (dva web sajta i dva idejna rešenja), imaju podršku posle školovanja, kao i razvijenu platformu za pomoć pri zapošljavanju, a od jeseni organizuje i specijalizovane treninge za Responsive dizajn. Predavači su nagrađivani web dizajneri i IT stručnjaci koji se ovim poslom svakodnevno uspešno bave u okviru nagrađivane web dizajn firme Krojač.

Obuka se odvija u najsavremenijim radnim uslovima (Krojačeva škola je zvanični Apple Regionalni trening centar), a u toku je upis u jesenje klase.""

Svet kompjutera, Politika AD