Krojačeva škola vas podseća – još uvek je moguće iskoristiti pogodnosti zimske akcije

30. januar 2013.

Još uvek je aktuelna akcija povećanog broja rata, stoga značajno olakšano plaćanje školarine u Krojačevoj školi. Pored standardnih 3, 6 ili 9 sada možete plaćati čak i na 12 mesečnih rata, ukoliko u ovim zimskim mesecima upišete neku od narednih klasa. Stoga, ukoliko ste planirali da od sebe napravite dobrog web dizajnera i uplovite u svet izrade web prezentacija, pravi je momenat da sebi obezbedite i olakšice. A u školi vas očekuju najnovije verzije alata i programa, aktuelni trendovi, sve oblasti koje će vas pripremiti za samostalan rad i nastup na tržištu. I sve to u vedroj radnoj atmosferi. Nakon toga imate našu podršku čak godinu dana, promovišemo vas preko sajta Krojačeve berze i ubrzavamo put do prvih klijenata. Na vama je samo da imate želju i ... požurite, jer zima neće trajati još dugo!

Za dodatne informacije i rezervaciju mesta pozovite 011 3162 710.

Očekujemo vas!