Krojačeva škola web dizajna – Sponzor IT Awards 2013

12. decembar 2012.

Krojačeva škola web dizajna priključuje se IT Awards 2013, jedinstvenoj nagradi na domaćem tržištu, i to sponzorstvom web kategorije.

Kako je osnivač i idejni tvorac Krojačeve škole sam Krojač Web Dizajn, kompanija koji iza sebe ima preko 200 skrojenih internet prezentacija, veoma je svrsishodno da se na ovako vredan način podrži novo i kvalitetno priznanje, koje se inače odaje za postignute rezultate sa realnim poslovnim benefitima.

Krojačeva škola web dizajna već treću godinu potvrdjuje da je moguće put od šegrta do majstora web zanata preći za 10 nedelja i postati dobar web dizajner. Iz škole je do danas izašlo na desetine web dizajnera, od kojih su čak blizu 90% odmah po završenoj obuci počeli rad na web projektima, zaposlili se u IT kompanijama ili su osnovali sopstvene web dizajn firme.

Pogledajte tekst o značaju marketinga u poslovanju, koji je za IT Awards 2013 dala Ana Jovanović, izvršni direktor firme Krojač.