Krojačeva škola za najtalentovanije devojčice - Škola za talente Komercijalne banke

11. februar 2013.

Treću godinu za redom predstavnici Krojača bili su gostujući predavači u Lady Talent School - Školi za talente Komercijalne banke, programu koji promoviše najbolje i vrhunske multitalentovane učenice srednjoškolskog uzrasta iz Beograda.

Ana Jovanović iz Krojačeve škole prenela je devojčicama iskustva iz profesionalne karijere, upoznala sa preduzetništvom u Srbiji, profesionalnim izborima i značaju celoživotnog učenja. Veliko zanimanje vladalo je za Krojačevu školu web dizajna, kao i za Krojača i realizovane projekte, ali i za organizaciju poslovanja i članove tima. Divne i veoma talentovane devojke dale su nam zadatak da budemo sve bolji i bolji.

Na sveobuhvatan i kreativan način program ovakve škole pruža podršku devojkama da provere sebe, prepoznaju i ojačaju kvalitete koje imaju, umanje nesigurnost i spremno dočekaju ono šta ih čeka u društvenom i poslovnom okruženju.

Lady school je nastao po uzoru na ženske građanske škole koje su postojale na ovih prostorima i ugasile se pre 70 godina. Od 2002. godine do sada, obuku škole je prošlo preko 600 devojaka, ne samo sa područja Beograda već i iz drugih gradova Srbije.

Više o Lady Talent School - Školi za talente Komercijalne banke: www.ladyschool.org