Krojači na IT OpenDays 2011 - Unlock Your potential

20. april 2011.

Od 13. do 16. maja 2011. godine, u prostorijama Računarskog fakulteta održaće se IT seminar „IT OpenDays 2011"" pod sloganom „Unlock Your potential..."".

Seminar je namenjen talentovanim učenicima osnovnih (oglednih) i srednjih stručnih škola i gimnazija iz Republike Srbije čija interesovanja prevazilaze okvire redovnog školskog programa.

U subotu, 14. maja, predavanje o HTML 5 će održati Svetomir Jovanović i Radoš Tošković iz Krojača i upoznati mlade i talentovane učesnike seminara sa prednostima i svojstvima ovog jezika koji će polaznici Krojačeve škole učiti od septembra.

Organizacija: Tehnička škola „Nikola Tesla"", Šid i Računarski fakultet, Beograd
Podrška: Ministarstvo kulture, informisanja i informacionog društva, Opština Stari grad (Beograd), Kancelarija za mlade grada Beograda, Opština Šid, Kancelarija za mlade opštine Šid i Društvo matematičara Srbije.

Informacije o seminaru: www.itopendays.com