Milena Čvorović o snovima, preduzetništvu, učenju i ciljevima

22. februar 2013.

Na koji način snovi mogu da se pretoče u uspešan biznis, želje u realnost, ideje u proizvod?

Slobodno možemo reći da su učenici Klase XVI Krojačeve škole imali izuzetnu priliku (i sreću!) da gostujući predavač bude Milena Čvorović, osnivač Ateljea Milena Čvorović ArtyFashionParty. Milena je polaznike upoznala sa svojim uspesima i razvoju biznisa, načinima tržišnog nastupa i značaju interneta u svemu tome. Predstavila je marketinške tehnike koje koristi u promociji i plasmanu proizvoda u čemu društvene mreže imaju značajnu ulogu.

Znanja koja su potrebna svima koji žele da razviju sopstveni posao, kroz motivacioni govor kreativne i preduzimljive Milene - dragoceno iskustvo za sve nas koji smo prisustvovali predavanju.