Moguće je. Online kursevi su inspiracija za pisanje pesama.

16. oktobar 2018.

Zvuči čudno, ali je istinito. Naši učenici uspevaju da uče online, uredno završavaju domaće zadatke, vežbaju i - pišu pesme.

"Krojač na webu animacije voli, zato donosi kurs novi.
Popularan i opsežan, sve više je neizbežan!"

Ovo, naravno, nije sve. Utisci o Krojačevoj školi prava su riznica stihova i tekstova koje su učenici pisali inspirisani učenjem i znanjem.
Čitamo ih i verujemo da je svaka reč iskrena. Znamo da uvek radimo sa istim ciljem - da naši učenici nauče i budu zadovoljni.

Pre nego što objavimo nove stihove, a možda jednog dana i knjigu pesama o Krojačevoj školi :), pogledajte naše nove online kurseve.

Proverite koji su sada kursevi na akciji.

Šta vas zanima - upišite i naučite. Šta vam nije jasno - pitajte.

Ako napišete lepe stihove o Krojačevoj školi - pošaljite. Volećemo ih i čuvati kao posebnu dragocenost. :)