MS Office online kursevi - za svaki posao i svakodnevnu organizaciju

16. jul 2019.

Pre nekoliko meseci objavili smo prvi online kurs iz MS Office paketa. Bio je to početni nivo MS Word-a. Naravno da smo se pre toga i sami preispitivali da li krenemo od osnova ili od naprednog nivoa, kada je u pitanju ovaj program.

Međutim, dok smo preslušavali online lekcije koje je Katarina vredno snimala, shvatili smo da i sami nismo upoznati sa svim mogućnostima Word-a. A govorimo tek o osnovnom nivou.

Bez ikakvih dilema smo nakon toga objavili osnovne nivoe online Excel-a i Power point-a. Zatim i srednji nivo Excela, a vrlo, vrlo uskoro vas i nas očekuje srednji novo Word-a.

Sada ih imamo i u paketu. Ako neko želi, može da po zaista super ceni upiše Word, Excel i Power Point. Da zaokruži osnovno znanje u ovim programima, a zatim da čeka napredne nivoe.

Što se tiče razloga za upis ovih kurseva, ima ih mnogo. Prenosimo one koje su učenici najčešće navodili:

• Poznavanje MS Office paketa potrebno je za skoro svaki posao, ali i za svakodnevnu organizaciju.
  • Neki ove programe smatraju osnovnim znanjem rada na računaru pa se zbog toga i javljaju.
  • Promena posla ili pokretanje sopstvenog posla zahteva rad u Word-u, Excel-u i Power Pointu.
  • Sertifikat je čest razlog zbog koga učenici upisuju ove kurseve.
  • Neki konkursi zahtevaju obavezne sertifikate iz MS Office paketa.
  • S druge strane, veliki je plus da kandidat za posao uz CV dostavi i tri sertifikata.
  • Neko želi da "popuni praznine" u poznavanju MS Office paketa pa su ovi kursevi odlična prilika da se usavršava.

Koji bi bio tvoj razlog za pohađanje ovih online kurseva?

Razmisli i javi se:

M: info@krojacevaskola.com