Nagrađivani web dizajneri - od školske klupe do prvog mesta na takmičenju

7. februar 2015.

Ana Marija Denić i Filip Šošević bili su gostujući predavači budućim web dizajnerima klase 26.

O njima smo pisali, jer su nakon završene Krojačeve škole postigli zapaženi uspeh.

Ana Marija je, samo dva meseca posle obuke, osvojila pet prvih nagrada na konkursima preko sajta 99design.com, dok je Filipov rad svrstan u 10 najboljih na svetkoj društvenoj mreži Behance.

Bilo je zadovoljstvo slušati priču koja počinje u Krojačevoj školi.

Učenici su dobili prave savete – od toga koliko je bitno steći dobru osnovu i kvalitetno znanje, zatim biti uporan u ostvarivanju ciljeva, stalno se usavršavati i pratiti promene u svetu weba.

Posebno je bila interesantna priča o saradnji sa klijentima iz raznih delova sveta, ali i borba sa konkurencijom na takmičenjima i konkursima.

Svuda i u svako vreme pobeđuju dobra ideja i kvalitetan rad, naši nagrađivani web dizajneri su ovo potvrdili i nastavljaju da se usavršavaju kako bi postigli još veće uspehe.