Naučili, primenili, postali odlični web dizajneri i dobri prijatelji – čestitamo klasi XXV!

17. decembar 2014.

Deset prethodnih nedelja su u Krojačevoj školi proveli Milica, Maja, Dražen, Bojan, Uroš, Nenad, Miodrag i Nikola.

Slušali su predavanja, vežbali, učili, družili se, sarađivali sa klijentom i radili u timu.

Zadaci ponekad možda nisu bili laki, ali su im predavači i kolege pružali podršku i pomoć u savladavanju gradiva i sve je na vreme i kako treba naučeno.

Rezultati se sada vide i odlični su: domaći zadaci su na broju, portfolio sajtovi urađeni, sajt za Centar jezika Neven završen, sertifikati – zasluženi!

Uz osmehe, čestitanja i u dobrom raspoloženju sa klasom 25 proslavili smo dodelu sertifikata. Uživali smo u Halo keteringu, Red Bull dao nam je dobru energiju, a mi našim web dizajnerima pružamo čvrstu podršku u projektima koji ih očekuju.

Još jednom čestitamo klasi 25, zadovoljni smo i motivisani, jer smo izbor dobrih ljudi!

Tim Krojačeve škole