Nekada učenik - danas gostujući predavač

13. februar 2014.

Krojačeva škola još jednom dokazuje da učenje, trud i rad dovode do uspeha.

Ugostili smo Jovanku Uljarević, uspešnog web dizajnera koja je, ni manje ni više nego - nekadašnja učenica Krojačeve škole i sadašnji predavač WordPress-a.

Jovanka je budućim web dizajnerima 22. grupe pričala o svom početku u našoj školi, projektima na kojima je radila i daljem usavršavanju nakon završene obuke. Posebno se osvrnula na značaj WordPress-a, koji je danas nezaobilazan u izradi web prezentacija. Kao direktor kompanije Implementacija, Jovanka ima bogato iskustvo u saradnji sa klijentima i izradi web prezentacija.

Učenicima je ovo gostujuće predavanje bilo izuzetno zanimljivo i podsticajno i sigurni smo da su mnogi od njih već dobili ideje koje će ostvariti zahvaljujući znanju stečenom u Krojačevoj školi.