Nove klase, nova školska sezona - Krojačeva škola puna đaka

17. septembar 2013.

Jučerašnji dan u Krojačevoj školi obeležila su nova lica i energija naših novih polaznika. Dobrodošlicu smo poželeli devetnaestoj klasi obuke za web dizajn, koja je krenula u osvajanje novih znanja i veština, ka ostvarenju velikog zajedničkog cilja – da postanu dobri web dizajneri. Pratićemo njihov rad, biti zdušna podrška u svim postavljenim zadacima i iščekivati njihove prve rezultate.

Jesenje grupe su već odavno popunjene, ali novi termini obuka pristižu sa decembarskim klasama za koje je upis već sada otvoren. I tada će vas očekivati deset nedelja avantura sa najaktuelnijim verzijama web programa i alata, elitne nastave i metodologije, a na kraju prestižni sertifikat Krojačeve škole, promocija i predstavljanje na Krojačevoj berzi web dizajna.

Savetujemo da na vreme rezervišete svoje mesto. To je jedini način da se priključite armiji najboljih!

Za dodatne informacije i rezervaciju pozovite 011 3162 710.