Novi projekti Krojačevih učenika - Kafe Priča i Viva Travel

28. mart 2011.

U okviru projekta ""Sjaj neba weba - sajt na dar"" učenici decembarske klase realizovali su web sajtove za poznate klijente - Kafe Priča i TA Viva Travel.

Branislava Gajić, direktorka Infostuda, ispred Kafe Priče, o učenicima i Krojačevoj školi, kaže:

""Kroz saradnju sa Krojačevim učenicima, Kafe Priča je dobila zaista lep i funkcionalan sajt i to u kratkom roku. Utisak je da su ovo troje mladih dizajnera dobro osetili duh Kafe Priče, svrhu sajta i poruku koju smo želeli da sajt prenese, tako da kafeprica.com sada dostojno predstavlja naš lokal. I hvala im na tome.

A kroz dalje iskustvo, možda baš radom na vašim sajtovima, verujem da će ovi dizajneri još više usavršavati svoje dizajnerske i poslovne veštine i dalje napredovati. Srećno!

-----

Poznavajući od ranije rad Krojača, moj utisak je i da je Krojačeva škola web dizajna profesionalno osmišljena i sa sveobuhvatnim programom, tako da polaznicima da dobru osnovu za zapošljavanje ili dalji samostalni rad u web dizajnu.

Odlična stvar je što se učenicima obezbeđuje i praksa kroz projekat „Sjaj neba weba"", gde se Krojač trudi da im što više predstavi realnu situaciju izrade sajta, odnosno web projekta za klijenta. I to treba da bude saradnja na obostrano zadovoljstvo, iz koje sve strane nauče ili dobiju nešto korisno za sebe.

Sve u svemu, verujem da Krojačeva škola pruža dobru početnu osnovu na kojoj sami učenici kasnije treba da grade svoju karijeru i usavršavaju se.""