Novi sajt Krojačeve škole donosi nove prilike za Vas!

28. avgust 2012.

Novi sajt Krojačeve škole doneo je dodatne pohvale našem trudu i zalaganju i zahvaljujemo se svima na lepim i toplim rečima. Vaša podrška je ono što nas motiviše da idemo napred i osvajamo nova znanja, koja pretvaramo u nove interesantne obuke i nove poslovne prilike za Vas.

Od pregršt novina skrećemo Vam pažnju na Trening centar Krojačeve škole, jedino mesto gde na organizovan i pojednostavljen način možete naučiti trenutno najtraženije teme u oblasti weba. Pored HTML5/CSS3 i SEO obuka, obezbedili smo Vam i jedinstveni trening u oblasti Responsive dizajna, koji Vam otkriva kako prilagoditi jedan sajt ekranima različitih dimenzija i kako omogućiti da strane budu preglednije. Priznajte, nema aktuelnijeg!

Više informacija kao i obavljanje rezervacije mesta možete dobiti i putem telefona 011 3162 710.

Požurite, broj mesta po grupi je ograničen!