Novi sajt Krojačeve škole - ovi Krojači imaju dobro odelo

23. avgust 2012.

U treću jesen Krojačeve škole ulazimo sa novim sajtom, novim modulima, novim stranicama, osveženim programom. Našoj Školjkici koja je simbol škole i prethodnog sajta (sećate se pozadinske fotografije velike čupave mačeće glave), sada su se pridružila i nasmejana lica naših polaznika, gostujućih predavača, Krojača, klijenata.

Svi učenici Krojačeve škole ostavili su trag u školi i zato je i novi školski sajt posvećen njima. Tu su - imenom, prezimenom, osmehom i radovima.

Pored dizajna i novih modula, novi sajt predstavlja autore radova, utiske učenika, iskustva tokom i posle škole, rubriku Gde su sada?, kao i najvažniju ovogodišnju novinu - TRENING CENTAR.

Naime, od ovog proleća Krojačeva škola pored obuke za web dizajn, organizuje i kratke stručne treninge namenjene web dizajnerima, kompanijama, predstavnicima IT sektora.

Kao prva škola koja je u redovan program uvela HTML5 i CSS3, nastavljamo trend i postajemo prva škola za obuku za Responsive dizajn, kratak trening koji možete pohađati već od jeseni.

Novi sajt posvećen našim učenicima - za buduće Krojačeve dizajnere!