Novi WordPress developeri spremni su da primene svoje znanje

7. jul 2015.

Šesta po redu obuka za WordPress developere uspešno je završena, a našim kolegama dodeljeni su zasluženi sertifikati.

WordPress obuka koju realizuje Krojačeva škola u okviru svog Trening centra namenjena je web dizajnerima, kompanijskom IT i marketing sektoru, svima koji žele da primene najnovije web dizajn trendove i razvijaju/unapređuju svoj web projekat.

Tokom 6 dana obuke, polaznici su naučili kako da od idejnog rešenja bez programiranja naprave kompletan sajt u WordPress-u i child temu na osnovu svog dizajna.

Dosadašnja iskustva WordPress developera koji su prošli kroz ovu obuku bila su zapažena i znanje je dalo odlične rezultate. Sigurni smo da će tako biti i sada, a kad god su našim učenicima potrebni saveti ili pomoć u radu, tu je, kao i uvek, tim Krojačeve škole.

Čestitamo novim WordPress developerima, želimo im uspešne projekte i dobru saradnju sa budućim klijentima.