Novo u našem programu –  Responsive i Bootstrap –  Da do boljeg stigneš brže

Novo u našem programu – Responsive i Bootstrap – Da do boljeg stigneš brže

3. februar 2015.

U program obuke za web dizajn uveli smo Responsive i Bootstrap, jer su danas više nego poželjni za realizaciju kvalitetnih web prezentacija.

Od sada će web dizajn obuka, umesto 10, trajati 11 nedelja. Novi polaznici naših klasa pohađaće nastavu samo nedelju dana duže, a savladaće ono za šta bi im bili potrebni meseci samostalnog učenja i istraživanja.

Naravno, nismo zaboravili i sve naše bivše učenike. Za njih su obezbeđene skripte, uputstva, korisni linkovi i konsultacije u vezi sa novim oblastima.

Rezultati ovih dobrih promena biće vidljivi uskoro, kada web dizajneri počnu da primenjuju ono što su naučili.

Mi nastavljamo da pratimo i uvodimo novosti koje nam donosi svet weba. Cilj svega što radimo za naše učenike ostaje isti – da nauče i odmah primene svoje znanje.

Upis za novu klasu budućih web dizajnera Krojačeve škole je u toku.

Za sve informacije možete nam se obratiti mejlom info@krojacevaskola.com ili telefonom 011 3162 710 i 069 200 30 20.