O ovome će se tek pričati – uskoro sajt za film Jesen samuraja

22. jun 2015.

Budući web dizajneri klase XXVIII počeli su rad na idejnim rešenjima za svog prvog klijenta u okviru projekta Sjaj neba weba.

Aleksandra Cvijetić i Andrijana Sofranić, predstvanice Gargantua filma, upoznale su polaznike sa novim projektom koji priprema ova produkcijska kuća, a to je film Jesen samuraja.

Kompanija Gargantua Films je, između ostalog, producirala filmove Mali Budo i Žućko – priča o Radivoju Koraću, koji su postigli veliki uspeh i sigurni smo da će i Jesen samuraja biti jedan od najgledanijih filmova današnjice.

Ovo je zaista interesantan zadatak za naše učenike, jer će imati priliku da na pravi način pokažu i upotrebe svoje znanje i kreativnost.

Sa istim nestrpljenjem očekujemo da vidimo sajt i film, učenicima klase XXVIII želimo dobru inspiraciju, a neizostavan je i uspeh nakon saradnje sa ovakvim klijentom.