O uspehu web dizajnera Krojačeve škole priča se i piše!

5. maj 2014.

Samo tri nedelje nakon završene web dizajn obuke, bivša polaznica Krojačeve škole, Jelena Čolović, uspela je da realizuje sajt o kome se ovih dana uveliko piše i priča u mnogim medijima.

Reč je o sajtu Psi i mačke u Srbiji na kome će svi zainteresovani moći da pronađu odgovore na pitanja u vezi sa zaštitom životinja, kao i informacije o svim domaćim udruženjima za zaštitu životinja.

Čestitamo Jeleni Čolović na uspehu koji je postigla izradom ove zahtevne i veoma značajne web prezentacije. Svojim primerom dokazala je da je za deset nedelja intenzivnog rada i učenja moguće postati vrhunski web dizajner i steći značajne i cenjene klijente.

Krojačeva škola i dalje pruža podršku svojim učenicima, prati njihov rad i pomaže u samostalnom nastupu na web tržištu, jer znamo da je za uspeh neophodna podrška pravih majstora.