Obezbedite sebi poklon na vreme! Osvojite Krojačev sertifikat do Nove godine

3. oktobar 2012.

Nije rano misliti na svoj novogodišnji poklon! Ukoliko se priključite oktobarskoj grupi Krojačeve škole, taman oko Nove godine stižete do zasluženog sertifikata. Tokom 10 nedelja obuke, imaćete priliku da učite po najnovijim standardima (HTML5, CSS3), upoznaćete se sa autorskim pravima, kako do klijenta, kako naplatiti. U prijatnoj atmosferi radićete realne projekte i steći ne samo praksu već i prestižnu referencu. Pored znanja, dobićete i iskustvo jedne web dizajn firme.

Tu smo za sva vaša pitanja čak godinu dana nakon škole i promovišemo vas putem Krojačeve berze, sajta specijalno namenjenog promociji Krojačevih učenika.

Grupa kreće 22. oktobra od 12 časova i imamo još samo jedno slobodno mesto. Stoga, požurite!

Za više informacija i rezervaciju, pozovite 011 3162 710.

Očekujemo Vas!