Od klase do klase - PRVA godina Krojačeve škole

26. april 2011.

Prošlo je godinu dana od kada je prva klasa učenika Krojačeve škole sela u klupe i počela obuku za web dizajn.

ŠTA SMO URADILI ZA GODINU DANA?

Upisano je osam klasa učenika (šest je završilo, dve klase trenutno pohađaju obuku).
Napravljeno je 10 web sajtova za klijente kroz projekat ""Sjaj neba weba"", postali smo zvanični Apple Regionalni trening centar, otpočeli smo sa novim treninzima za rad na Apple računarima i multimedijalnim softverima, kao i obuku za samostalno započinjanje posla.
Dobijali smo nagrade i priznanja, predavali smo na stručnim skupovima, učestvovali na sajmovima i manifestacijama, osnovali Krojačevu berzu, učili i naučeno primenjivali u nastavi.

GDE SU DANAS NAŠI UČENICI?

Mnogi su se zaposlili kao web dizajneri, neki su u okviru firme počeli da se bave i webom, ima i onih koji su osnovali svoje firme, kao i onih čije projekte još uvek očekujemo sa nestrpljenjem.

• Jovanka i Sanja, naše dve nekadašnje učenice, osnovale su sopstvene firme za web dizajn
  • I Aleksandar i Ivan završavaju svoj treći sajt za klijente nepuna dva meseca posle završetka škole.
  • Filip je bio na praksi u Krojaču, a istovremeno je uradio dva web sajta za svoje klijente. U toku je rad na novim projektima.
  • Ivan je za svoju firmu napravio sjajnu internet prodavnicu (CBT)

ŠTA PLANIRAMO?

Kroječeva letnja škola multimedije za decu, Kopaonik
Krojačeva škola programiranja
Tematski treninzi namenjeni web developerima
Olakšati našim učenicima put do prvog posla i klijenta

I, najvažnije - uspeh naših učenika je naš najlepši poklon.