Odakle su naši učenici - Beograd, Novi Sad, Niš

6. februar 2012.

Gotovo svakodnevno dobijamo pitanja da li će, pored Beograda, Krojačeva škola otvoriti svoja odeljenja u drugim mestima u Srbiji.

Za sada nije u planu širenje na druge gradove, s obzirom da sam koncept škole podrazumeva nastavu koju drži isključivo stručni kadar iz firme Krojač.

Naši polaznici kroz predavanja dobijaju aktuelno znanje i, što je još važnije, prenosi im se dragoceno, praktično, dugogodišnje iskustvo stečeno u web dizajn firmi. Krojačevi predavači koriste najviše standarde u radu i sve principe kojih se pridržavaju u radu firme - prenose na naše polaznike, tako da je nemoguće nastavu reprodukovati paralelno i na drugim lokacijama.

Krojačevi učenici, danas web dizajneri, dolaze iz Mladenovca, Niša, Novog Sada, Prokuplja, Padine, Pančeva... Jedan deo naših polaznika koji ne stanuje u Beogradu, svoj boravak tokom školovanja organizovao je kod rođaka, privatno, kao cimeri i slično...

Jedna od najvećih prednosti Krojačeve škole je upravo činjenica da učenike od web dizajn profesionalaca dele samo jedna vrata. Otvorena!

Pozovite nas za više detalja o najboljem načinu organizovanja boravka u Beogradu tokom školovanja: 011 3162 710.