Okončane pripreme pred važan datum – u Krojačevoj školi kreće obuka PHP programiranja

14. maj 2013.

Približava se 20. maj, dan kada krećemo sa novom obukom u Krojačevoj školi. Sve je spremno za naše nove đake, koji će tokom deset nedelja učiti o MySQL bazi, i kako da uz pomoć PHP-a imaju kontrolu nad njom. Radiće na svom blogu, koji će ažurirati preko samostalno razvijenog CMS-a. Koristiće program NetBeans, naučiće HTML5, CSS3, JavaScript, MySQL i PHP, rad sa fajlovima, kreiranje, pisanje, čitanje, brisanje, dodavanje, kreiranje funkcija i klasa...

I sve to u prijatnoj atmosferi, uz iskusne predavače koji će im na pravi način približiti i otkriti sve tajne PHP-a. Po završetku škole, očekuje ih naša podrška u samostalnom radu i promocija na Krojačevoj berzi, mestu gde se brže dolazi do svog narednog klijenta.

Divno zvuči, zar ne? Nažalost, prolećna grupa je puna, ali vas svakako pozivamo da se javite za jesenje termine, za koje je već sada otvoren upis i za koje smo počeli da primamo rezervacije.

Više informacija kao i rezervaciju mesta, možete dobiti pozivom na broj 011 3162 710.