Online kursevi za mame - više od 770 prijava za projekat "Mama programira"

7. mart 2017.

Krojačeva škola, u saradnji sa Centrom za mame i uz podršku Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija, organizuje online obuku za 20 mama u okviru projekta "Mama programira".

Konkurs je trajao do 5. marta i za online učenje oblasti HTML, CSS i osnove JavaScripta se prijavilo više od 770 mama. U toku je selekcija 20 polaznica koje online obuku počinju polovinom marta i predviđeno je da se svakog meseca nauči po jedna oblast.

Kako izgleda online učenje na eLearning platformi Krojačeve škole?

Polaznice kursevima pristupaju sa svog računara (telefona ili tableta) u vreme koje im najviše odgovara i kada mogu da se posvete učenju i usavršavanju. Kursevi se sastoje od video lekcija, skripti, vežbi, materijala i domaćih zadataka. Znamo koliko je zahtevno organizovati radno vreme mame i zato su im na raspolaganju i predavači škole za konsultacije i podršku. Po uspešnom završetku online obuke, polaznice će dobiti sertifikat Krojačeve škole, a to je samo početak za dalje usavršavanje.

Ovaj projekat je i generalna proba online kurseva Krojačeve škole i sistema eLearning platforme čijem razvoju smo se posvetili prethodne dve godine.

Spremni smo za novi izazov i radujemo se premijeri online kurseva Krojačeve škole.