Otvorena učionica II - jer svako može biti bolji!

17. januar 2017.
Januar zatvaramo Otvorenom učionicom!

"Kada organizujete još jednu Otvorenu učionicu?" bilo je pitanje mnogih koji žele da nas upoznaju, ali i bivših učenika koji bi nas posetili.

Sada imamo odgovor!

Biće to 31. januara u 16 časova.

Odlučili smo da na kraju ovog prazničnog meseca napravimo još jedan mali praznik - dan kada će neki od vas doneti važne odluke, a neki će otkriti svet novih mogućnosti.

Prethodna Otvorena učionica dala nam je mnogo pozitivne energije.

Upoznali smo vredne ljude koji prate naš rad i čekali su priliku da dođu, postave pitanja, vide gde smo i kako radimo.
Neki od njih sada su već u školskim klupama, jer kažu da posle prve Otvorene učionice više nije bilo dileme o izboru mesta za sticanje novog znanja.

Prijatno su nas iznenadili svi bivši učenici koji su došli da nas vide, da nam kažu gde su, šta rade i koliko im znači Krojačeva škola.

Sa nama su bili klijenti, saradnici i mnogi prijatelji škole.

Posetile su nas bivše kolege i setili smo se kako je bilo prethodnih godina, šta se promenilo i šta bi još moglo da se promeni.

Bez obzira na sve promene, cilj Krojačeve škole ostao je isti - da nauči svako ko upiše!

Jednostavno, divan je osećaj kada otvorimo vrata nekome ko je svestan da je dobar, ali zna da može biti bolji.

Zato smo tu i sada.
Da nas upoznate.
Da vas upoznamo i podržimo.
Da vidite sve prednosti i mane posla kojim želite da se bavite.
Da zajedno održimo kvalitet u radu - vašem i našem.

Ova Otvorena učionica neće biti ista.
Pripremamo zanimljive priče, predavanja, goste...
Pratite sve informacije i zabeležite 31. januar.
Počinjemo u 16h, a završavamo kad poslednji gosti odu.

Dobro nam došli još jednom! :)