Petar Vasić za web dizajnere i PHP programere – mnogo pitanja i kontkretni odgovori

24. februar 2016.

U devetoj nedelji web dizajn obuke uvek ugostimo nekog zanimljivog predavača. Ovoga puta bio je to Petar Vasić.

Njegova predavanja o marketingu, društvenim mrežama i inovacijama u preduzetništvu zapažena su i tražena pa je posebno zadovoljstvo što je dao motivaciju i dobre savete našim učenicima.

Gostujućem predavanju prisustvovali su, pored web dizajnera, i PHP programeri i sa interesovanjem slušali Petrovu priču o pronalaženju klijenata, odnosu sa njima, održavanju poslovnih kontakata...

Bilo je, naravno, reči i o nastupu na društvenim mrežama – koliko je važan i kakav treba da bude. Korisne predloge dobili su svi učenici, jer u svetu interneta ima mesta i prilike za svakoga ko radi kvalitetno i posvećeno.

Pitanja naših učenika i Petrovi odgovri proširili su teme, stvorili ideje, ali i postavili nove zadatke za dalji rad i postizanje poslovnih ciljeva.

Najvažniji savet koji je Petar Vasić dao budućim web dizajnerima i PHP programerima je da u onome što rade budu među najboljima, da ne shvataju olako svoje znanje i posao, a klijenti će to sigurno prepoznati i ceniti.