Polaznici klase 22 upoznali su svog klijenta – uskoro novi sajt u okviru projekta Sjaj neba weba!

19. maj 2014.

Projekat Sjaj neba weba biće upotpunjen još jednim web sajtom.

Budući web dizajneri Krojačeve škole upoznali su predstavnicu štamparije Šprint, Ivanu Seničić, koja je objasnila kako bi želela da izgleda sajt štamparije i na koji način bi trebalo da funkcioniše.

Sada nestrpljivo očekujemo idejna rešenja svakog učenika. Ovo je trenutak kada će naši polaznici pokazati ne samo koliko su naučili tokom prethodnih osam nedelja, već i koliko su kreativni, snalažljivi i pažljivi.

Klijent, u ovom slučaju štamparija Šprint, pažljivo će odabrati idejno rešenje za svoj sajt, a druge radove će prokomentarisati i obrazložiti razloge svog izbora.

Učenici će zatim zajedno raditi na realizaciji sajta štamparije Šprint. Svako će dobiti zadatak, a predavači će nadgledati njihov rad, savetovati i pomagati.

Želimo im puno sreće!