Popust za školarce! Super prilika da naučiš web dizajn!

7. jul 2019.

Dragi školarci,

Došao je trenutak koji ste dugo čekali - RASPUST!

Verovali ili ne, i mi smo čekali ovaj trenutak! Zato što konačno možemo da vam pružimo priliku da naučite web dizajn!

Znamo da tokom školske godine nemate dovoljno vremena. Znamo i da vas zanima web dizajn.

Zato smo vam omogućili 50% popusta do 15. jula!

Promo kôd za popust je SKOLARAC. Plaćanje kursa je do 4 mesečne rate, a popust se odnosi na punu cenu kursa. Dakle, umesto 240 evra, cena je 120 evra u 4 mesečne rate.

Program kursa kreiran je tako da ga mogu pratiti svi, bez obzira na godine. Važno je samo da imaju osnovno znanje rada na računaru i poznavanje interneta. Kada su vaše generacije u pitanju, nema sumnje da ćete se vrlo brzo i lako snaći tokom učenja web dizajna.

Iskoristite raspust! Naučite web dizajn i za nekoliko godina ćete vladati mnogo složenijim i perspektivnijim oblastima.

Važno je da znate još:

• Nakon završenog kursa, urađenih zadataka i završnog testa, dobijate sertifikat na srpskom i na engleskom jeziku - postaćete web dizajneri.
  • Možete da učite u bilo koje vreme i na bilo kom mestu. Kursevi su snimljene video lekcije, slušate ih i pratite kad vam odgovara. Potrebna vam je samo internet konekcija.
  • Ako ne stignete da završite kurs za vreme raspusta, ne brinite - zauvek je vaš! Učićete kasnije. Nema potrebe da zapostavljate školske obaveze zbog ovog kursa.
  • Znanje koje steknete je izuzetno traženo i zančiće vam mnogo u budućnosti.
  • Ovo je prilika da slobodno vreme tokom raspusta iskoristite na najbolji mogući način i po super ceni - upola manjoj!

Tu smo za sva dodatna pitanja!

Možete nam se obratiti vi ili vaši roditelji.

Broj telefona: 069 300 20 30 (ili Viber poruka)
Mejl: info@krojacevaskola.com
Društvene mreže - Facebook, Instagram, LinkedIn